Časté otázky (FAQ)

Ako získam prístup k prémiovému obsahu?

Je to jednoduché, zaberie to len pár minút. Stačí kliknúť na položku cenník v hornom menu a vybrať si členstvo. Počas nákupu sa prihlásite pomocou Form Factory účtu alebo vyplníte novú registráciu. Váš Form Factory účet bude slúžiť na prihlásenie a zobrazenie obsahu.

Je registrácia nevyhnutná?

Registrácia a zakúpenie Form Factory ONLINE členstva je nevyhnutné, aby sa zabezpečil prístup k prémiovému obsahu.

Čo je to prémiový obsah?

Prémiový obsah je súčasťou platenej časti služby. Prémiový obsah zahŕňa neobmedzený prístup k online lekciám, živému vysielaniu a ďalšiemu online obsahu v rámci portálu fitness.formfactory.sk počas stanovenej doby v rámci členstva ONLINE 7ONLINE 30. Prémiový obsah zahŕňa cvičebné lekcie najrôznejších programov dostupných najčastejšie vo FULL HD kvalite.

Čo potrebujem k tomu, aby som mohol spustiť lekcie?

V podstate nič. Stačí mať aktívne ONLINE členstvo a prihlásiť sa pod svojím Form Factory účtom. Potom môžete neobmedzene sledovať všetky tréningy v on-demand knižnici alebo cvičiť pri živých online streamingoch.

Mám členstvo do klubov Form Factory, musím za online lekcie platiť?

V čase, keď sú kluby Form Factory uzavreté a vy máte členstvo pozastavené, je nutné zakúpiť si ONLINE členstvo pre prístup k prémiovému obsahu a streamingu. Po otvorení klubov Form Factory bude služba dostupná zadarmo pre členov, ktorí si platia niektoré zo štandardných typov členstva (Flexi, Basic, ročné, atď.). Služba nebude zadarmo dostupná pre jednodňové vstupy, Free Pass a Week Pass.

Koľko služba stojí?

K dispozícii sú dva typy ONLINE členstiev. ONLINE 7 7 je členstvo na týždeň (7 dní) a je dostupné za 3,99 €. Druhým typom je ONLINE 30, čo je členstvo na 1 mesiac a možno ho zaobstarať za 7,99 €. Oba typy členstiev zahŕňajú neobmedzený prístup k obsahu po uvedenú dobu.

Je nejaký obsah dostupný zadarmo?

Pred nákupom ONLINE členstva je možné preskúmať celú on-demand knižnicu a vyskúšať si tréning na vybraných lekciách (označené #FREE), ktoré sú dostupné úplne zadarmo, vrátane dodatočného obsahu k aktuálnym témam zdravého životného štýlu a športu.

Ako si môžem ONLINE členstvo objednať?

Stačí kliknúť na položku cenník v hornom menu a vybrať si optimálne členstvo. Platba sa realizuje pomocou platobnej karty a po zaplatení je služba dostupná do pár minút. Pre predĺženie členstva stačí opäť prihlásenie a obnova pomocou ďalšej platby. Systém vás bude upozorňovať na expiráciu členstva automaticky.

Ako si môžem ONLINE členstvo zrušiť?

Ak už nechcete, z rôznych dôvodov, službu Form Factory ONLINE využívať, stačí nepredĺžiť existujúce ONLINE členstvo. Samo vyexpiruje po uplynutí príslušnej doby sa následne už nebudú strhávať žiadne sumy automaticky.

Môžem prísť s ONLINE členstvom aj do klubu?

Nie, ONLINE členstvo je len pre prístup k digitálnej platforme online tréningov a streamingu. Neoprávňuje vás k vstupu do klubov Form Factory. Pre cvičenie v kluboch je nutné si zaobstarať niektorý zo štandardných typov členstva podľa cenníka.

Čo je potrebné k online tréningom?

Každý typ cvičenia má svoje špecifiká. V rámci online tréningov si možno voliť z typu cvičenia, intenzity a náročnosti. Pri každom cvičení je následne aj uvedené, aké pomôcky sú potrebné alebo odporúčané.

Môžem si cvičenie púšťať spätne?

V prípade živého streamingu sú lekcie ukladané do on-demand knižnice po skončení vysielania. Lekcie, ktoré sa nevysielajú naživo pribúdajú do knižnice postupne a možno ich v rámci platného ONLINE členstva sledovať opakovane bez obmedzenia.

Ako je to s programami Les Mills?

Cvičenie v rámci programov Les Mills sú aktuálne vysielané len naživo a z dôvodu licenčných zmlúv ich nie je možné spätne sledovať. Taktiež nie sú ani ukladané do našej on-demand knižnice.

Mám kartu Multisport. Môžem si zaplatiť online členstvo?

Áno, členstvo ONLINE 7 a ONLINE 30 je možné zakúpiť aj v prípade, že pre návštevu klubov Form Factory využívate kartu Multisport. ONLINE členstvo je určené len pre prístup k online platforme, ktorá obsahuje on-demand knižnicu tréningov a streaming cvičenia.