Ukážka vonkajšieho tréningu s kondičným trénerom SK Slavia Praha

Tipy
3114 Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 75 [name] => Tipy [slug] => tipy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 42 [filter] => raw [cat_ID] => 75 [category_count] => 42 [category_description] => [cat_name] => Tipy [category_nicename] => tipy [category_parent] => 0 ) )

V súčasnom neľahkom období, máme všetci podmienky pohybu rovnaké. Mimo naše online cvičenie na doma vám v spolupráci s SK Slavie Praha prinášame ukážku vonkajšieho tréningu, ktorý predvádza hlavný futbalový kondičný tréner mládeže SK Slavie Praha – Dávid Bujnovský.

Snažíme sa vás čo najviac motivovať ku každodennému pohybu, aby návrat do našich klubov nebol pre telo tak náročný.

Autor Dávid Bujnovský

Tréner mládeže SK Slavie Praha

Autor Form Factory

3066 Array ( [sautor] => form-factory ) Array ( )

Fitness klub

Spoločnosť Form Factory patrí medzi významných poskytovateľov fitness služieb a zdravého životného štýlu. Vo Form Factory sa zameriavame na to, aby sme vám ponúkli nové, jedinečné programy, v rátane svetovo obľúbených programov Les Mills, vďaka ktorým bude pre vás cvičenie zábavné, náročné, a predovšetkým účinné. Pre vašu relaxáciu je v kluboch k dispozícii aj sauna. Naši tréneri a lektori sú si vedomí toho, že kľúčom k úspechu sú nielen skúsenosti, ktoré vám môžu ponúknuť, ale taktiež správna atmosféra. Vďaka nej vás budú motivovať k dosiahnutiu ešte lepších výsledkov. Naším cieľom je, aby sa u nás každý z vás cítil dobre a aby sme mohli maximálne vyhovieť všetkým vašim potrebám.