Tekvicový cheesecake

Strava
3120 Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 90 [name] => Strava [slug] => strava [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 31 [filter] => raw [cat_ID] => 90 [category_count] => 31 [category_description] => [cat_name] => Strava [category_nicename] => strava [category_parent] => 0 ) )

Budete potrebovať

500g tvarohu (tučný/polotučný)

200g lučiny (klasická kocka v celofáne)

200g umyté, ošúpané Hokaido

200g celozrnných BeBe keksov

60g rozpusteného masla

2 vajcia

1 lyžička škorice

100g cukru alebo med podľa chuti

Postup

Tekvicu umyte, rozkrojte a zbavte sa semiačok vo vnútri, nakrájajte na kocky a poduste, zalejte vodou a rozmixujte na pyré.

Kekse rozdrobte na malé kúsky, alebo vo vrecúšku rozdrvte valčekom. Zmiešajte s rozpusteným maslom a rozprestrite rovnomerne na dno guľatej formy, dostatočne utlačte.

Vo väčšej mise zmiešajte tvaroh, lúčinu, vajce, cukor alebo med a škoricu. Dôkladne premiešajte, aby sa všetko spojilo a pridajte vychladené pyré.

Vylejte na podklad z keksíkov a uhlaďte.

Pečenie

180°C v predhriatej rúre (teplovzdušná) cca 1 hodinu.

Prajeme vám dobrú chuť.

Autor Form Factory

3066 Array ( [sautor] => form-factory ) Array ( )

Fitness klub

Spoločnosť Form Factory patrí medzi významných poskytovateľov fitness služieb a zdravého životného štýlu. Vo Form Factory sa zameriavame na to, aby sme vám ponúkli nové, jedinečné programy, v rátane svetovo obľúbených programov Les Mills, vďaka ktorým bude pre vás cvičenie zábavné, náročné, a predovšetkým účinné. Pre vašu relaxáciu je v kluboch k dispozícii aj sauna. Naši tréneri a lektori sú si vedomí toho, že kľúčom k úspechu sú nielen skúsenosti, ktoré vám môžu ponúknuť, ale taktiež správna atmosféra. Vďaka nej vás budú motivovať k dosiahnutiu ešte lepších výsledkov. Naším cieľom je, aby sa u nás každý z vás cítil dobre a aby sme mohli maximálne vyhovieť všetkým vašim potrebám.