Proteínový perník s cuketou

Strava
7121 Array ( ) Array ( [0] => WP_Term Object ( [term_id] => 90 [name] => Strava [slug] => strava [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 31 [filter] => raw [cat_ID] => 90 [category_count] => 31 [category_description] => [cat_name] => Strava [category_nicename] => strava [category_parent] => 0 ) )

V Vyskúšaj ľahký a vláčny perník, kde je hlavnou prísadou cuketa. Dodá mu dokonalú vláčnosť a pritom jej chuť tam nepoznáte.

Ingrediencie

  • 2 stredne veľké cukety
  • 4 PL špaldovej hladkej múky (alebo náhrada inej múky)
  • 3 PL proteínu
  • vajcia
  • 1 PL chia semiačok
  • 2 PL kvalitného kakaa
  • 2 PL medu alebo iného tekutého sladidla (čakankový, javorový sirup)
  • 1 kypriaci prášok do perníkov

Postup

Cukety olúpeme a nastrúhame najemno, vytlačíme prebytočnú vodu, ktorá sa z cukety uvoľní. Pridáme vajce, med a chia semiačka, zamiešame. Nakoniec pridávame múku a ostatné sypké ingrediencie: múku, protein, kakao a kypriaci prášok do perníkov. Prepracujeme do hladkého ale nie tuhého cesta, ktoré nalejeme do guľatej alebo hranatej tortovej formy. Pečieme v predhriatej rúre na 180°C po dobu 25 – 30 min, podľa výšky cesta.

Autor Form Factory

3066 Array ( [sautor] => form-factory ) Array ( )

Fitness klub

Spoločnosť Form Factory patrí medzi významných poskytovateľov fitness služieb a zdravého životného štýlu. Vo Form Factory sa zameriavame na to, aby sme vám ponúkli nové, jedinečné programy, v rátane svetovo obľúbených programov Les Mills, vďaka ktorým bude pre vás cvičenie zábavné, náročné, a predovšetkým účinné. Pre vašu relaxáciu je v kluboch k dispozícii aj sauna. Naši tréneri a lektori sú si vedomí toho, že kľúčom k úspechu sú nielen skúsenosti, ktoré vám môžu ponúknuť, ale taktiež správna atmosféra. Vďaka nej vás budú motivovať k dosiahnutiu ešte lepších výsledkov. Naším cieľom je, aby sa u nás každý z vás cítil dobre a aby sme mohli maximálne vyhovieť všetkým vašim potrebám.